Konfucijus sako: „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“. 2018 m. spalio 26 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyko renginys „Karjeros diena‘2018“. Renginio metu studentai susitiko su potencialiais praktikų vadovais, darbdaviais bei įmonių atstovais. Darbdaviai betarpiškai bendravo su studentais, atrado energingų, iniciatyvių ir perspektyvių darbuotojų!
„Karjeros diena‘2018“ prasidėjo fakulteto dekanės Aušros Liučvaitienės sveikinimu. Renginyje dalyvavo AB „Lietuvos pašto“, Danske Bank AS Lietuvos filialo, AB „Šiaulių banko“, UAB „Headex“, UAB „Maxima LT“, ERGO Life insurance SE / ERGO Insurance SE Lietuvos filialo, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro (NBFC), AB „LUMINOR Banko“, ADB „Gjensidige“, NORIAN ACCOUNTING, AB „Swedbank“, AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje, UAB „Teisės ir finansų sprendimų“ bei UAB „KPMG Baltics“ įmonių atstovai.
Studentai klausė fakulteto socialinių partnerių pranešimų apie kompetencijų poreikį ateityje, efektyvų savęs pristatymą, sėkmingo darbo pokalbio anatomiją. Pranešėjos iš AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje, kartu su studentais ieškojo atsakymo į klausimą ar tikrai draudikai yra sinoptikai ir aiškiaregiai? Studentai supažindinti su karjeros galimybėmis UAB „Maxima LT“ bei UAB „Norian accounting“. Susirinkusiems pristatyta šią vasarą duris atvėrusio Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro vizija, misija bei studentų galimybės dalyvauti bendrose veiklose. AB „Swedbank“, Danske Bank ir UAB „Headex“ kalbėjo apie kompetencijų poreikį ateityje, efektyvų savęs pristatymą, sėkmingo darbo pokalbio anatomiją. AB „LUMINOR Bankas“ pasidalijo įžvalgomis apie karjeros sėkmės garantą – užsidegimą veikti.
Nuoširdžiai dėkojame visų organizacijų atstovams už dalyvavimą renginyje ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje. Ekonomikos fakulteto studentams linkime išlikti entuziastingais ir visada siekti tik geriausių rezultatų.
Už įamžintas renginio akimirkas dėkojame fakulteto fotografams: Dovilei Čivilytei ir Investicijų ir draudimo studijų programos studentei Anitai Bekirovai.