2017 m. spalio 18 d. Ekonomikos fakultete lankėsi Asmeninių finansų lektorės – nepriklausomos konsultantės: Ieva Žemaitytė ir Irma Bučinskaitė. Jos Bankininkystės studijų programos pirmojo kurso studentams  pristatė pranešimą apie Pinigų srauto valdymą. Talentingos ir entuziastingos pranešėjos supažindino studentus su finansų srauto valdymu, pinigų balansu bei pensijų fondais. Susitikimo metu plačiau apžvelgtos II bei III pensijų fondo pakopos ir gyvybės draudimas. Studentai neslėpė susidomėjimo bei noro sudaryti II pensijų fondo pakopos sutartį, o taip pat pasiryžo supažindinti su aktualia informacija ir artimuosius.
Asmeninių finansų gidės pasiūlė studentams pačių išbandytus efektyvius metodus, kaip sutaupyti lėšų. Vienas iš jų, turėti tris sąskaitas: atsiskaitomąją už kasdienius pirkinius, kaupiamąją mokėti paskoloms bei taupomąją.
Pranešėjos įkvėpė jaunuosius bankininkus nepasiduoti nerūpestingiems jaunystės norams, bet užtikrintai žvelgti į ateitį bei išmokti tobulai kontroliuoti pinigų srautus, kurie ateityje leis džiaugtis finansine nepriklausomybe.