2016 m. spalio 5 d. Ekonomikos fakultete Finansų katedra organizavo renginius finansininko dienai paminėti. Šiais metais Finansininkų klubui jau 4-eri metai! Iniciatyvūs jaunieji specialistai, vadovaudami kuratorės Romualdos Urniežienės, paruošė programą Tarptautinei finansininko dienai paminėti.
Renginys prasidėjo susitikimu su Synergy Finace Investicijų valdymo skyriaus vadovu Artūru Milevskiu, kuris pravedė seminarą „Investavimo ABC“. Pranešėjas paminėjo, jog dauguma pradedančiųjų investuotojų atitinka posakį, jog nori skraidyti, nemokėdami vaikščioti.
Taip pat renginio metu buvo inicijuota diskusija su Transparency Internacional Lietuvos skyriaus atstove Gabija Lukšaite. Klausytojai buvo supažindinti su korupcijos apraiškomis švietimo institucijose.
Tą pačią dieną kartu buvo paminėta ir Tarptautinė mokytojo diena. Šį renginį, pavadinimu „Kelionė aplink pasaulį“, organizavo fakulteto studentų atstovybė. Dėstytojai, administracija buvo pakviesti į didžiąją auditoriją, suskirstyti į grupes ir atliko interaktyvias užduotis, susijusias su kelionėmis, šalių pažinimu. Studentai nuoširdžiai sveikino dėstytojus, apdovanojo saldumynais.
Nuoširdžiai dėkojame Finansų studijų programos studentams bei Ekonomikos fakulteto Studentų atstovybės nariams už organizuotus puikius renginius.

Santa Mirauskienė, EKF vadybininkė