2018 m. gegužės 11 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyko trečiasis konkursas-protų mūšis mokiniams „Apie ekonomiką tik tai, kas įdomu ir naudinga“, kurį organizavo Jaunojo ekonomisto klubas. Renginyje dalyvavo 10 komandų iš 7 mokyklų: Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos, Vilniaus Salininkų gimnazijos, Vilniaus Radvilų gimnazijos ir Vilniaus „Vilnies“ pagrindinės mokyklos, kurios protų mūšyje dalyvauja jau ne pirmą kartą, todėl jautėsi drąsiau. Pirmą kartą į protų mūšį atvyko Vilniaus Minties gimnazijos, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyriaus ir Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos komandos, tačiau jos taip pat pasirodė puikiai ir nepasidavė priešininkams.
Konkurso dalyvius pasveikino Ekonomikos katedros vedėja, lektorė Dalia Prūsaitienė bei Jaunojo ekonomisto klubo vadovė, lektorė Sigita Valentukevičienė. Renginį vedė Finansų studijų programos absolventė Rita Mastianec. Prieš konkursą buvo inicijuoti komandiniai žaidimai, po kurių buvo praneštos protų mūšio taisyklės ir prasidėjo varžybos.
Po konkurso, komisijai skaičiuojant balus, dalyviams buvo pristatytas filmukas apie Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetą, studijų programas bei studentų laisvalaikį.
Dėkojame dalyviams už aktyvumą. Sveikiname ir labai džiaugiamės Vilniaus Minties gimnazijos pergale! Kiekvienas moksleivis ir komandų kuratoriai-ekonomikos mokytojai gavo pažymėjimus ir dovanėles, o laimėjusiai komandai atiteko skanus tortas!