2016 m. rugsėjo 17 – 24 dienomis Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto surengtoje tarptautinėje studentų savaitėje, skirtoje tarptautiniam verslui ir finansams, dalyvavo 10 studentų ir 2 dėstytojai iš Polesės valstybinio universiteto (Pinskas, Baltarusija, http://www.polessu.by/ ) ir Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto visų studijų programų (Bankininkystė, Buhalterinė apskaita, Finansai, Investicijos ir draudimas, Verslo ekonomika) 10 studentų. Polesės valstybinio universiteto atstovų vizitas Vilniuje – tai atsakomasis vizitas pagal pasirašytą memorandumą ir bendradarbiavimo sutartį.
Abiejų aukštųjų mokyklų studentams buvo numatyta įdomi veikla ir intensyvi ne tik dalykinė, bet ir kultūrinė programa. Tiek Polesės valstybinio universiteto, tiek Ekonomikos fakulteto studentai renginio metu pristatė parengtus „namų darbus“ apie tai kaip jie mato savo kolegų šalį, išryškinant svarbiausius momentus. Savaitės metu organizuoti seminarai: „Interaktyvūs mokymo metodai“ (doc. dr. Aušra Liučvaitienė), „Baltarusijos užsienio prekybos struktūros analizė” (doc. dr. Artūras Vitas), „Banko rinkodara“ (lekt. Laima Steiblienė), „Laiko valdymas“ (lekt. Viktorija Prapraitė), „Socialiai atsakingo verslo portretas“ (lekt. Žana Prokopovičienė), „Finansinis tarpininkavimas“ (doc. dr. Oksana Teliak), „Praktiniai sprendimai verslo situacijoms“ (lekt. Alina Sinkevič). Tarptautinės savaitės dalyviai lankėsi bankuose: Danske, Swedbanke, Šiaulių, kur ne tik susipažino su bankų veikla, bet taip pat klausė įvairių paskaitų. Dalyviai lankėsi Lietuvos banko pinigų muziejuje, „VPMF „VIKO Bankas“ ir „VIKO Drauda“. Tarptautinės savaitės dalyviai aplankė Trakus, Kernavę, Vilnojos akmenų parką, angelų kalvą bei buvo organizuota ekskursija po Vilniaus senamiestį.
Tarptautinės savaitės atidarymo metu koncertavo Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto III-ojo kurso studentas Dalius Garnys, o uždarymo renginyje – Vilniaus kolegijos folklorinis ansamblis „Želmuo“ ne tik parodė įdomią programą, bet ir įtraukė visus kartu pašokti. Didelis jiems visiems ačiū.
Tarptautinės savaitės dalyviams buvo įteikti sertifikatai.
Nuoširdžiai dėkojame tarptautinės savaitės organizatoriams, dalyviams. Tikimės, kad Polesės valstybinio universiteto studentai ir dėstytojai išsivežė tik geriausius įspūdžius!