2017 m. rugsėjo 25-29 dienomis Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto visų studijų programų II kurso studentai kartu su Draudimo katedros vedėja Daiva Malakaite ir šios katedros docente Aušra Liučvaitiene pagal pasirašytą bendradarbiavimo sutartį ir Erasmus + programos mobilumą mokymams lankėsi Polesės valstybiniame universitete, Baltarusijoje (http://www.polessu.by/) vykusioje tarptautinėje savaitėje.
Tarptautinės savaitės metu Ekonomikos studentai kartu su Polesės valstybinio universiteto studentais dalyvavo paskaitose, kurias vedė Polesės valstybinio universiteto ir Draudimo katedros dėstytojai, įvairiuose universitete organizuotuose renginiuose, diskusijose, lankėsi universiteto laboratorijose, universiteto muziejuje, sporto centre bei irklavimo bazėje. Vizito metu Ekonomikos fakulteto studentai pristatė šalies kultūrą, Vilniaus kolegijoje vykdomas studijų programas, kitas studentiškas veiklas.
Tarptautinės  savaitės metu kolegos iš Polesės valstybinio universiteto parengė turiningą ne tik studijų, bet ir kultūrinę programą.
Tarptautinės savaitės įspūdžiais vizito dalyviai noriai dalijasi su kolegomis ir laukia naujų susitikimų.
Draudimo katedra