2017 m. vasario 23 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete šurmuliavo tradicinis renginys ,,Bankininko diena”, skirtas bankininko vardo bei Bankininkystės studijų programos populiarinimui. Renginio metu bankininkų bendruomenė: studentai, dėstytojai ir bankų atstovai diskutavo apie tai, kas lemia bankininko karjeros pasirinkimą, sėkmę ir pripažinimą, kokius lūkesčius ir iššūkius rinka kelia jaunajam bankininkui, kaip jaunam žmogui valdyti asmeninę karjerą, kaip vykdyti paiešką darbo rinkoje. Renginį iškilmingai atidarė ir sveikinimo žodį tarė AB Šiaulių banko Vilniaus regiono ir filialo privačių klientų direktorius Donatas Mika. Studentai turėjo galimybę dalyvauti AB Šiaulių banko surengtame žaidime ,,Laimėk daug muzikos bei minkštų burbuliukų“, spręsti banko atstovų sukurtus kryžiažodžius bei dalyvauti loterijoje ir laimėti banko prizus.
Greta linksmybių studentai aktyviai dalyvavo paskaitų cikle, kurį pradėjo socialiniai partneriai iš AB SEB banko. Banko Aptarnavimo kokybės vadovė Diana Tatarunaitė-Zubenienė su komanda pravedė studentams paskaitą ,,Kaip įsigyti būsto paskolą su banko pagalba“. Būsimi bankininkai gavo neįkainojamų žinių tiesiai iš praktikų lūpų. Sekančią paskaitą studentams vedė rinkoje gerai žinomas, savo uždegamomis paskaitomis jaunimui garsėjantis lektorius Saulius Bagdonas. Jo paskaita ,,Atrask save“ privertė jaunuolius susimąstyti apie savo tikslus gyvenime, kelius kaip juos pasiekti. Pateikta asmeninė lektoriaus patirtis buvo gyvas motyvuojantis pavyzdys studentams. Paskaitų ciklą studentams užbaigė AB Šiaulių banko atstovų paskaita. Banko Personalo departamento atstovė Vilma Navikienė, diskutavo su studentais tema ,,Iš norų pasaulio iki karjeros kelio“, kurio metu pristatė banko vertybes, organizacijos kultūrą bei tradicijas, pakvietė studentus atlikti praktiką banke bei dalyvauti laisvų darbo vietų konkursuose. Vilniaus regiono ir filialo privačių klientų direktorius Donatas Mika papasakojo savo asmeninę bankininko karjeros patirtį. Paskaitą paįvairino videofilmai, kuriuose banko atstovai atsakė į vaikų užduodamus žaismingus klausimus bei pateikė asmeninę motyvaciją, kodėl jie pasirinko karjeros kelią Šiaulių banke. Paskaitos pabaigoje studentai buvo apdovanoti AB Šiaulių banko įsteigtais prizais.
Renginį ,,Bankininko diena“ vainikavo bendra visų renginio dalyvių foto sesija. Renginio šurmulys nutilo tik į pavakarę, palikdamas puikius įspūdžius, įkvėpęs didesnės motyvacijos studijoms bei naujų kūrybinių polėkių!!!