2022 m. balandžio 8 d. baigėsi Ekonomikos fakultete balandžio 4 d. prasidėjusi Erasmus+ Mišrios Intensyvios programos projekto savaitė (angl. Blended Intensive Program – BIP).
Visą savaitę vyko kontaktinės paskaitos. Paskaitas skaitė dėstytoja iš Bulgarijos doc. dr. Dijana Miteva, dėstytojas iš Lenkijos doc. dr. Marek Szarucki bei Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto dėstytojai doc. dr. Tadas Gudaitis ir lektorė Jovita Leščiuvienė temomis: Marek Sazrucki: „Sustainable business models – a strategic perspective“; Diyana Miteva: „Sustaible Finance and Capital Markets“; Tadas Gudaitis: „Sustainability in Organizations“; Jovita Leščiuvienė: „Digital Transformation pf Government services“.
Projekte dalyvaujantys studentai iš Lenkijos WSB universiteto, Bulgarijos University of National and World Economy universiteto bei studentai iš Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Verslo Ekonomikos studijų programos dirba mišriose grupėse (lietuviai, lenkai ir bulgarai). Kiekviena komanda turės parengti bendrą projektą ir jį pristatyti virtualių paskaitų metu 2022 gegužės mėn.
Projekto įgyvendinimo savaitės metu vyko ne tik paskaitos, projektų vadovė Daiva Kelpšaitė su studentais lankėsi Swedbank AB Finansų laboratorijoje, finansinių technologijų centre „Rockit“, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų muziejuje, Trakuose ir Užutrakyje, vakarieniavo „Neringos“ restorane.
Ačiū mūsų studentams ir mūsų partneriams už dalyvavimą ir koordinavimą, ir tikimės, kad jau greitai susitiksime virtualioje erdvėje!