2016 m. rugsėjo 28 d. Baltupių progimnazijos stadione rungtyniavo Vilniaus kolegijos lengvaatlečiai. Tradiciškai geriausius sportinius rezultatus pasiekė Ekonomikos fakulteto studentai.
Šuolio į tolį rungtyje nenugalimas buvo praėjusių metų prizininkas Albertas Perkovskis (FI15A gr.). Antrąją vietą užėmė Danielius Krikštaponis (BN14A), o trečiosios vietos laimėtojas – Gytis Grigaliūnas (ID16A gr.). Merginų grupėje sidabro medaliu apdovanota Aiva Varvuolytė (ID15A gr.), bronzos – Veronika Maišelytė (FI15A gr.).
100 m bėgime sidabro medaliu apdovanotas Gytis Grigaliūnas, bronzos – Albertas Perkovskis.
Rutulio stūmimo rungtyje, kaip ir praėjusiais metais, visas prizines vietas iškovojo Ekonomikos fakulteto sportininkai: pirmąją vietą – Greta Paškevič (FI16A gr.), antrąją – Monika Ruzaitė (FI15A gr.) ir trečiąją – Veronika Maišelytė. Vaikinų tarpe nenugalimas buvo Gytis Grigaliūnas, o sidabro medalis įteiktas Bernardui Tičkai (VE16A gr.). 1
1000 m bėgime, po dramatiškos kovos, trečias finišavo Lukas Plytnikas (BN15A gr.).
Dėkojame Ekonomikos fakulteto čempionams ir linkime sėkmės bei gerų rezultatų ateinančiose varžybose!